גליה בעיסוי לוהט

הי,

קוראים לי גליה, ורציתי לשתף אתכם במפגש עיסוי שהיה לי.

ממש רעדתי מהתרגשות כשחשבתי על פגישת העיסוי הקרובה שלי. ביליתי את השבוע האחרון בחזרה לדירה שלי, וכל רמ"ח איבריי כאבו לי. הגב והכתפיים שלי הזכירו לי שאני כבר לא צעירה ובכושר כמו פעם. עיסוי היה בדיוק מה שהייתי צריכה. עברה כבר יותר משנה וחצי מאז העיסוי האחרון שקיבלתי, שלא באשמתי. הייתי מעורבת בתאונה די קשה בשנה שעברה, וההתמקדות שלי הייתה אך ורק בהחלמה ובפיזיותרפיה. אפילו לא יכולתי לנהוג עד לפני חודשיים ולעלות במדרגות לדירתי היה חלום רחוק ובלתי מושג בעליל. ביליתי את השנה וחצי האחרונות אצל ההורים שלי, מכיוון שהייתי זקוקה לעזרתם על מנת לטפל בעצמי. תופעת לוואי של להיות בת סביבות גיל החמישים ורווקה הייתה שלא היה לך אף אחד בבית אתך. בן זוג מיני מזדמן ממש לא נחשב.

עבור מי שכבר בת חמישים, נראיתי די טוב לגילי. אהבתי להעיר בצחוק שאני נראית הרבה יותר עירומה מאשר בבגדים שלי. השדיים שלי שמעולם לא הניקו תינוק, והם עדיין היו עליזים יחסית, בהתחשב בגודלם. רוב חיי הייתי רזה, אך הקילוגרמים העודפים שהגיעו עם המכה של גיל חמישים נתנו את אותותיהם. חרף העובדה שהעליתי במשקל, זה היה שכיח, באופן הזה שעדיין הייתי באותה גזרה שהייתי בה במשך שנים – ירכיים רחבות, עם גודל מותן ממוצע.

הבה ונחזור להווה. המעסה שלי היה אמור להגיע בעוד שלוש שעות. הוא היה מישהו שעיסה אותי בשנה שעברה בספא של חברה. ניסיתי לשלב יותר טיפול עצמי בחיי ועיסויים היו חלק מזה. אחרי קבלת עיסוי ראשון עם אלברט המעשה, ביקשתי שוב אותו כשחזרתי. לא רק שידיו של אלברט היו חזקות ומצליחות להוציא את הקשרים שקיבלתי מעבודתי מול המחשב במשך שעות ארוכות, אלא שאני כל כך נדלקתי באותה פגישה של הפעם הראשונה. קפצתי למקלחת בשביל להתכונן לעיסוי שלי. מלבד רצוני להיות נקייה, חשבתי שאני עשויה ליהנות מעצמי כעת, מכיוון שיש לי קצת זמן פנוי. כששטפתי את עצמי, התחלתי להיזכר בחלומות בהקיץ של עיסוי.

נזכרתי ששכבתי על השולחן, רק בחוטיני, מכוסה במגבת. כשידיו של אלברט עיסו את רגליי, הרגשתי איך אני נרטבת. בכל פעם שאלברט הגיע קרוב לחלק העליון של ירכיי, דופק של אנרגיה ירה דרכה. חשבתי על כך שאלברט פשוט עבר את שפתי הכוס שלי, מייחלת שהוא יגע בהן. כשהוא נע מרגליי עד לבטני ולחזה שלי, אלברט תמיד היה שואל בנימוס אם אני רוצה שהוא יעסה את החזה שלי. הנהנתי בשקט, ואלברט היה מתחיל לשפשף את החזה שלי, ואז את שדיי. שום דבר מיני גלוי, אך השדיים שלי היו רגישים להפליא. המוח שלי תמיד יתחיל להעלות פנטזיות על כך שאלברט מכוון את פטמותיי ואז רוכן לינוק אותן. לבסוף, אלברט הזמין אותי להתהפך. ממש התרגשתי כשאלברט עיסה את איבריי, בידיעה שבדיוק בהישג יד של אצבעותיו נמצאת הטבעת המכווצת שלי. אלברט מעולם לא נגע בו, אך אני דמיינתי שאלברט יכול לראות הצצה שלו מתחת לחוטיני ברגע שהוא הפריד מעט את לחיי. בעיסוי האחרון שלי נדלקתי כל כך עד שנאלצתי לנסות פיזית להשתלט על הרעד שלי עד שאלברט הגיע לשלב האחרון ועיסה את הקרקפת שלי. כל הגוף שלי באותה נקודה עלה באש.

בשעה 15:20 על הדקה, הטלפון שלי צלצל – אלברט הגיע. תפסתי חלוק וצעדתי לכיוון הדלת. לאחר החלפת דברי נימוסין, אלברט התקין את הציוד שלו. כשצפיתי בו מתחיל להקים את שולחן העיסוי שלו, משהו בי נדלק, למרות שאפילו הוא לא היה הטיפוס הרגיל שלי. אהבתי גברים גבוהים, בהירים ורזים – אלברט היה בגובה ממוצע, עור כהה יותר וקצת עגלגל. אבל הידיים האלה, אין עליהם. אין מה לעשות, בעל מקצוע שטוב במה שהוא עושה, זה פשוט מדליק אותי…