הסיפור שלי עם חפצי – נערת ליווי מהצפון

נסעתי לחופשה בצפון, זה היה נדרש כל כך לברוח מהרעש האופייני למרכז העיר, רציתי משהו אחר והגעתי לבקתה מושלמת באמצע שום דבר. הכול היה שם אבל מסתמן שמשהו אחד היה חסר וזו אהבה, רגש, מגע, מאיפה אני משיג את זה אם בכלל לעזאזל, השארתי את זה בצד והחלטתי להניח את הדברים ולצאת אל הטבע לטיול הכרת המקום ובדיוק שם ראיתי אותה, מישהי מדהימה, טמירה, יפה, מושלמת ביותר כמו מן האגדות התיישבה על אבן והתבוננה בנוף.

"אפשר להצטרף אלייך"? שאלתי והיא חייכה ואמרה לי בכיף, בחורה יש להגיד מדהימה, סקסית בטירוף אחת כזו שאתה לא חושב שתפגוש על ההרים יותר בכיוון נערת ליווי מדהימה, זה מה שעלה לי בראש אבל אין לי מושג אם זו החרמנות שגאתה בי או משהו אחר, בכל אופן התחלנו לדבר והיא סיפרה לי שגם היא הגיעה מהמרכז לחופשה. צחקנו, היה כיף והזמנתי אותה אליי בערב לארוחה בבקתה היא כמובן הסכימה וזה ריגש אותי מאוד. "אבל איך קוראים לך לא אמרת לי"? שאלתי והיא חייכה ורק ענתה לי… חפצי.. חפצי.

היא הגיעה כמתוכנן לבקתה בערב, זה היה מדהים, פתאום מהבחורה עם האולסטר והחולצה הזרוקה עמדה מולי אישה  אמיתית עם חזה ענק, פטמות בולטות מבעד לשמלה שלה, נעלי עקב מדהימות ורגליים שלא נגמרות. הכנסתי אותה אבל לא יכולתי להסתיר את ההתרגשות והחרמנות שלי, פתאום זה הרגיש לי הכי נכון להדביק לה  נשיקה בכניסה לבקתה והיא זרמה, זה היה מגניב, פתאום לא היה חשוב שום דבר יותר.

היא זרמה, זרקה את הדברים שלה, שלחה יד לכפתורי המכנס שלי הוציאה את הזין שלי והתחילה למצוץ לי… "אוח רציתי לעשות את זה כבר שם" מלמלה והתחילה למצוץ לי את הביצים, את הזין בהנאה, יש לה ניסיון זה אין ספק אולי היא באמת נערת ליווי חשבתי וישר העלמתי את המחשבה לאלתר. לא משנה מה ולא משנה איך, הרמתי אותה אליי, זרקתי אותה על אחת הספות ופיסקתי את הרגליים שלה וראה זה פלא מתחת לחצאית היא לא לבשה תחתונים בכלל, הכוס שלה היה חלק וחיכה שהלשון שלי תעביר שם סיור מורחב. הכנסתי את קצה הלשון שלי ואז את כולה לתוך הכוס שלה נוגע ומרגיש עם האצבעות את הרטיבות שלה, אוח זה מחרמן שאין לתאר חשבתי לעצמי.

בעודי מלקק לה את הכוס לקחתי חלק מהרטיבות שלה ושמתי על הזין שלי, מכניס לה אותו לאט ואז במהירות מזיין אותה חזק, אוח מזיין אותה כאילו אין מחר. אני רוצה לזיין אותך בתחת אמרתי והיא חייכה אליי והראתה לי את התיק שלה- מתוכו בצבץ הווזלין. לקחתי קצת על היד שמתי על הזין שלי ואז ליקקתי את החור המדהים של התחת שלה ואז שמתי גם שם מעט מהווזלין, הנה זה מתחיל אני מכניס לה את הזין לאט ואז בעדינות עד אין קץ משחק לה עם האצבעות בכוס, מחדיר לה משני הכיוונים והיא צורחת לשמיים. אני מזיין ומרגיש כמה היא צרה כמה זה כיף, מת לגמור אבל נותן לזה עוד קצת…

אני מתיישב על הספה, הזין שלי זקור בצורה מטורפת, היא יושבת לי עליו ומתחילה לרכוב כמו מטורפת, אנחנו גומרים יחד ואני מרגיש איך הזרע שלי ממלא את כול כולה… אנחנו נרגעים ואז אני שואל אותה מה את עושה בחיים? היא מחייכת אליי בחזרה ועונה… "נו תנחש

"?