חילופי זוגות סקסיים

חי טוב

קשה לאמר שאני בן אדם שפורץ גבולות, או שהייתם מתלחשים עליו שאני איזה מהפכן או הרפתקן. אבל עם יד על הלב, כמה אנשים אתם מכירים שבאופן קבוע מקיימים יחסי מין עם השכנים שלהם, ביחד עם בת הזוג שלהם?

הכל התחיל בקפה

כמו כל הסיפורים הטובים באמת, גם הסיפור שלנו התחיל במקריות מוחלטת, וללא שום כוונה. אשתי ואני ישבנו במרפסת של הבית שלנו, שתינו קפה, וראינו את אחד השכנים שלנו מנסה להתניע את הרכב שלו, ללא הצלחה. הוא הרים את ראשו אלינו וקרא לי "אולי במקרה יש לך כבלים?". הסתכלתי בייאוש לעבר אשתי, לא ממש התחשק לי לקום עכשיו, אבל אשתי דחקה בי לעזור לו. אחרי שהתנענו את הרכב, הוא הזמין אותנו אליו הביתה, לאכול משהו ולהכיר את אשתו. מאחר ובאותם ימים אני ואשתי רק עברנו לעיר הגדולה, לא הכרנו אף אחד ועוד לא היו לנו ילדים, זרמנו. גם היינו די תמימים, ולא העלינו בדעתנו איזה סטיות מתרחשות בין הקירות התמימים של בנייני תל אביב.

תכיר, זאת אשתי….

לא האמנתי שדבר כזה יכול להתרחש … עלינו אחריו לקומת הפנטהאוז, מחזיקים ידיים ומנסים לא להפגין את התדהמה שלנו למראה העושר שלהם.

אשתו פתחה לנו את הדלת, לבושה בשמלת נשף מפוארת. הם היו מבוגרים מאיתנו בעשר שנים לפחות, ונראו אנשי העולם הגדול. התברר, שאשתו בדיוק חזרה מארוחת צהריים עם חברותייה העשירות.

היא הייתה שיכורה בטירוף ושמחה. ובעיקר, מהממת.

ישבנו בסלון, מעט נבוכים, והם מזגו לו יין לבן. התחושה הייתה קצת מתוחה.

מישהו צריך להגיד את זה בקול רם….

ראיתי שאשתי נבוכה ולא היו לנו הרבה נושאי שיחה כפי שמרגישים כאשר עושים עיסוי בדרום , אז נעמדתי במטרה להיפרד ולחזור לדירתנו. להפתעתי, אשתו נגשה אלי, נשקה לי על שפתיי ואמרה "חבל שתלכו עכשיו. בדיוק עמדתי להחליף למשהו נוח יותר". הסתכלתי מהר על אשתי, וראיתי שהיא קפואה מהלם. השכן התקרב אליה, נגע בשערה והחמיא לה. הייתי בטוח שהיא תעיף לו את היד, אבל להפתעתי, היא התחילה להתנשק אתו, מול העיניים שלי. האשה גררה אותי לחדר השינה, תוך שהיא מרגיעה אותי. תוך דקות לקחתי את מעכב השפיכה המדהים שהמליץ לי עליו חבר ומצאתי את עצמי במיטה איתה, עם בעלה ועם אשתי, ברביעייה משוגעת, לוהטת ומגרה בטירוף.

זה היה מטורף ובלתי נשכח, כאילו אתה רואה צבעים בפעם הראשונה בחייך.

מאז, קשה לנו לוותר על זה.

כל פעם אנחנו אומרים שזו הפעם הראשונה, ואז אנחנו מוצאים את עצמנו שוב עושים חילופי זוגות עם השכנים ובכל פעם דירה דיסקרטית שונה .