נערות ליווי לוהטות

הסיפור הכי מופרע שלי התרחש כשכתבתי סדרת להיט לטלוויזיה, ששודרה במשך ארבע שנים. כל אותה תקופה, אנשים רבים ניסו להבין מה סוד ההצלחה של הסדרה שלי שסיפרה בכל פרק סיפור אחר. פעם זה היה סיפורה של בחורה שמתאהבת בבחור שגר לידה, פרק אחר תיאר את החנון של הכיתה שמתאהב במלכת השכבה ומצליחה להוציא ממנה דייט לנשף סוף השנה.  במשך שנים אנשים ניסו לגלות מאיפה אני מביא את כל הסיפורים האלה, אפילו הפיצו עלי שאני נוסע בעולם ומקשיב לסיפורים של אנשים, אבל זו לא הייתה האמת, ואני מעולם לא סיפרתי את הסוד שלי. מעולם לא חשפתי את המקום שממנו אני משיג את כל הסיפורים האלה.

את כל הסיפורים שלי שאבתי מהחברות המיוחדות שלי

 מה שאף אחד לא ידע עלי, ועדיין לא יודע, זה שהיו לי כמה חברות מיוחדות, בעיר האהובה עלי חיפה. החברות האלה היו יפות במיוחד, חטובות, שמחות ומלאות סיפורים ורעיונות. הן היו נערות ליווי, שגרו ועבדו בחיפה, ובכל פעם שהגעתי לדירות הדיסקרטיות שלהן, הייתי יושב חצי שעה ורק מקשיב לסיפורים שלהן.  כלומר, בואו לא נגזים, ברור שבאתי גם בשביל סקס טוב, אבל לא פחות מזה נהניתי להקשיב להן, כשהן היו מדברות אחת עם השנייה. לפעמים הן היו רבות מי תיקח את הבחור החתיך שנכנס פתאום, ואז הן נראו כמו בחורות רגילות לחלוטין במסיבה, ואז הבנתי שבמקרים מסויימים הן באמת נהנות מזה.

מבחר נערות ליווי בדירות דיסקרטיות נעימות ומפנקות

החברות המיוחדות שלי פגשו כל טיפוס אפשרי במדינה הזו: מהבחור הצעיר המיליונר והנאה, שהיה נשוי לדוגמנית יפהפייה אבל היה מכור לילנה בת השלושים שנתנה לו סקס טוב אבל גם הרבה חום ואהבה. הסבא הנחמד שהיו לו סטיות מוזרות במיטה, והעדיף יותר מכולן את קטי. מלך הכיתה היהיר שהוא בעצם בתול, הנערה הכי עכברית וחכמה שמגיעה לעבוד במכון בסופי שבוע –  כמובן, בחורים רגילים כמוני, שפשוט אוהבים סקס ולא מוכנים להיקשר לבחורה מסוימת בשביל לשלם את המס שצריך לשלם על סקס איכותי ונטול רגשי אשם. מה גם שכל הבנות האלה התגוררו ואירחו בדירות מפנקות ביותר, פשוט כיף לעשות הפסקה באמצע יום עבודה, להגיע לסקס טוב, מקלחת טובה ופינוק של מסג'.

לפעמים הייתי מלהק את הבנות האלה בפרקי הסדרה שלי אחרי שהייתי מקשיב לסיפורים של הנערות ליווי החביבות עלי, הייתי בונה את הסיפור של אותו פרק בסדרה שעליו חשבתי. לפעמים, הייתי מלהק את אחת הבנות לתפקיד כלשהו. תתפלאו לשמוע, שאחת השחקניות הכי מפורסמות בארץ התחילה את הקריירה שלה כנערת ליווי שהשתתפה בפרק מסוים בסדרה שלי. היום היא משחקת בתיאטרון, ומקבלת תפקידים ראשיים. האמת, אין מה להגיד, גם בתור נערת ליווי היא ידעה לשחק משחקי תפקידים