שירותי ליווי – הסקס המדהים שהיה לי על החוף

יש לי כל כך הרבה סיפורים מדהימים לשתף ולספר לכם, אבל את החוויה המינית הראשונה שלי לעולם לא אשכח חוויה מדהימה עם אישה, מישהי מדהימה שבאמת ובתמים פתחה לי את העיניים ואת הרצון לאהוב את הסקס ואת האהבה. הכרנו על החוף במסיבה של חברים, היא הייתה בוגרת ממני הייתי אולי בת 18 ועדיין לא קיימתי יחסי מין, כאמור בתולה כמו חדשה מהכול. הרעש היה בשיאו, כולם רקדו והתנשקו מסביב ואני בחרתי לתפוס לי מקום הרחק מההמון, פינה על איזו מיטת שיזוף שהייתה מיותמת לה בצד. לקחתי את היין שלי והתיישבתי בשקט..

"אפשר לשבת לידך"? פתאום אני שומעת קול מתוק, מישהי גבוהה, חתיכה כבת 30 מדהימה ביופייה. "בכיף את יכולה" אמרתי לה והיא התקרבה אליי עם בקבוק יין ביד, מחייכת אלי.. "את באה לפה הרבה? שאלה והתחלנו לצחוק על האמירה הכי מצחיקה שיש… הבנתי שהיא מתחילה איתי ואני בכלל לא בקטע של נשים אבל זרמתי מה יכול להיות. היא סיפרה לי שהיא סטודנטית לראיית חשבון ואז שאלה… "את לא שופטת אותי נכון"? אמרתי מה פתאום והיא חייכה ואמרה… "אני נערת ליווי עובדת באחד מאותם שירותי ליווי הכי טובים בארץ" היא ממש התגאתה בזה אבל בסדר, יש מצב שהיא גם עושה הרבה כסף, חזה מושלם, רגליות וואו וחלק מהפנים שלה עברו הזרקה מדהימה בשפתיים. היא באמת הייתה מושלמת.

"מה את עושה בחיים"? שאלה אותי ואני חייכתי וסיפרתי לה שכרגע אני לפני גיוס ואין לי בכלל מושג מה יהיה "זורמת עם החיים" זרקתי לעברה. "זורמת זה טוב" זרקה לי בחזרה ומזגה לי עוד מבקבוק היין שהיה לה ביד… ניסיתי לסרב אבל היא חייכה ואמרה לי… "אמרת שאת זורמת לא"? היא מזגה לי ושתיתי ופתאום הרגשתי איך זה עולה לי לראש, אנחנו צוחקות והיא מנשקת אותי.. מאיפה זה בא לא יודעת אבל זה היה כל כך נעים ומחרמן שלא יכולתי להפסיק. היא השכיבה אותי ונשכבה אליי, מזיזה את החצאית שלי ומבלי לחכות יותר מדי תוך כדי שהיא מנשקת ומגפפת אותי דוחפת לי את האצבעות לתוך הכוס הרטוב והלח ומשחקת לי עם הדגדגן, מעולם לא הרגשתי כך.

היא פיסקה לי את הרגליים, "וואו איזה כוס מהמם יש לך מגולח מדהים" אמרה לי והחלה ללקק אותי, דוחפת את הלשון שלה פנימה ועוברים לי כל מיני זרמים שלא חשתי מעולם… היא שיחקה בתנועות סיבוביות עם הלשון שלה וליקקה בהנאה, מלקקת גם את כל מה שניגר מתוכי בכיף גלוי- וואו יש לה ניסיון חשבתי לעצמי. היא לקחה לי את היד הפשילה את תחתוניה … "תרגישי אותי" אמרה ורטטה לי בתוך האוזן בזמן שאין לי מושג מה אני עושה אבל שוב זורמת ודוחפת לה אצבעות משחקת בעדינות עם הכוס המדהים והחלק הזה שלה… וואו זה היה כזה דבר שאין לתאר..

היא לקחה אליה את התיק והוציאה מתוכו מכשיר כזה מוזר… "מזה" ? שאלתי אותה והיא חייכה ואמרה "תיכף תרגישי" בעוד היא מכניסה לי את הדבר הזה ומשחקת לי עם האצבעות בכוס הלח, היא מכניסה ומוציאה את זה במהירות וזה מטריף אותי , פתאום אני מרגישה כפי שלא הרגשתי אף פעם. "אוח זה טוב…" אני צועקת ושוכבת ללא תזוזה…

"היה לך טוב"? היא שואלת ואני רק מחייכת אל אותה אחת מאותם שירותי ליווי שבאה לתת לי את הסקס של החיים בפעם הראשונה בחיי